Практичний психолог: ДРОБОТІЙ ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА

Науково-методична робота

Заходи Рівень Рік Зміст роботи
Участь у експериментально-дослідницькій діяльності Обласний рівень 2019-2020 «Моніторинг якості освіти в Харківському регіоні»
Участь у Всеукраїнському освітянському онлайн- марафоні: "Нова українська школа:30 важливих питань"Всеукраїнський рівень2019Провела вебінар на тему: "Як старшому поколінню не відставати від своїх сучасних онуків та знайти спільний шлях"
Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» в номінації «Дошкільна освіта» Обласний рівень 2019 Диплом ІІ ступеню за роботу: «Ейдетика: технологія ефективного засвоєння інформації в умовах НУШ».
Друковані роботи Всеукраїнський рівень 2019 «Економічне виховання у картинках» та «Уроки економіки дядька Борсука» (Х.: Видавництво «Ранок», 2019.- 220 с.).
Участь у роботі методичних об’єднань вихователів груп молодшого дошкільного віку. Районний рівень. ЗДО № 7 2019 Виступ – презентація: «Інклюзивна освіта: міфи та реалії»
Участь у семінарі - практикумі для психологів ЗДО Районний рівень. ЗДО № 320 2019 Виступ – презентація «Система корекційно – розвивальної роботи для гіперактивних дітей в умовах ЗДО»
Участь у Всеукраїнській науково – практичній конференції «Досвід роботи вихователя дитячого садка: традиційні підходи та інновації» Всеукраїнський рівень 2020 Семінар для методистів «Взаємодія практичного психолога та педагогів ЗДО – запорука успішного впровадження інноваційних технологій у роботу сучасного закладу» (Публікація: електронний збірник матеріалів конференції)
Друковані роботиВсеукраїнський рівень2020«Школа майбутніх відмінників» (Х.: Видавництво «Ранок», 2020.- 220 с.).
Участь у Всеукраїнській науково - практичній конференції "Освітній ракурс у роботі дошкільної освіти"Всеукраїнський рівень2021"Єйдетика як засіб підготовки дітей до школи" (Публікація: електронний збірник матеріалів конференції)
Участь у засіданні Круглого столу за темою«Участь батьків в організації інклюзивногонавчання».Обласний рівень2021Виступ "Організація співпраці з батьками дітей з ООП. Із досвіду роботи"
Участь у роботі методичних об*єднань вихователів груп середнього дошкільного вікуРайонний рівень. ЗДО № 255 2022Виступ: "Особливості роботи з дітьми з ООП засобами гри"
Участь у фестивалі "Сучасне дошкілля під крилами захисту" Всеукраїнський рівень 2023Досвід роботи за темою: "Інклюзивна освіта в ЗДО:психолого - методичний супровід педагогів"