Основні завдання колективу закладу дошкільної освіти на 2019/2020 навчальний рік

Продовжуючи роботу щодо підвищення результативності освітнього процесу з метою ефективності впливу роботи закладу на розвиток особистості дитини та з погляду на проблеми, які виявлено у 2018/2019 навчальному році, колектив закладу дошкільної освіти визначив такі основні завдання на наступний рік:
1. Продовжити роботу зі створення умов для пізнавального та творчого розвитку дитини відповідно до сучасних вимог шляхом впровадження інноваційних технологій та методик виховання і навчання.
2. Виховувати активне пізнавальне, моральне, естетичне ставлення до навколишнього світу, до людей, до власної особи під час організованої ігрової діяльності.
3. Впроваджувати сучасні підходи до логіко-математичного і мовленнєвого розвитку дошкільників в процесі розумово-пізнавальної діяльності.
4. Розпочати роботу щодо соціального розвитку, з формування у дітей навичок спілкування і ефективної взаємодії з однолітками та дорослими шляхом використання методів інтерактивної взаємодії, «Ранкових зустрічей», «Ляльок-персон».
5. Забезпечити якість освітнього процесу дітям з особливими освітніми потребами