Шановні батьки!

На цій сторінці ми зробили добірку цікавих занять, розміщених в інтернеті, які Ви можете переглянути разом з малюками.

На період призупинення освітнього процесу у нашому закладі можна тримати аудіо та відеозв'язок з вихователями та фахівцями в месенджерах Viber, Telegram, Whatsapp, електронною поштою. Ми разом з Вами, ми переможемо, ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ! ВСІ ПОСИЛАННЯ АКТИВНІ, ВАМ НЕОБХІДНО ЛИШЕ НАТИСНУТИ НА ПІДКРЕСЛЕННЯ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Ютуб канал "З любов'ю до дітей"

Ютуб канал "Цікава наука"

Музеї України просто неба

Національний музей природознавства

Художники – дітям

Ніно Чакветадзе

Катерини Дуднік

Наталія Дерев’янко

Вікторія Проців

Слухайте казки народів світу, озвучені відомими українцями

До кожної казки цього проєкту є ілюстрації, які зробили Женя Гайдамака і Маша Фоя. Ці картинки можна завантажити та розмалювати разом з дитиною.

Розвиваючі ігри з малюками

Сайт «Розвивайка» (для дітей 3-4 років)http://www.kidmade.com.ua/ukr/article/rozvivajuchi-igri-dlja-ditej-vid-3-do-4-rokiv.html