Організаційним центром методичної роботи з педагогічними працівниками є методичний кабінет.

Це живий організм, де народжуються ідеї, розвиваються педагогічні обдарування. Тут проводяться методичні години, обмін досвідом, семінари, педагогічні читання, виставки науково-методичної літератури, тематичні виставки, консультування та інші методичні заходи з педагогами, батьками та дітьми. В роботі закладу дошкільної освіти впроваджуються в практику інноваційні технології.

Кожна дитина по–своєму неповторна. Вона приходить у цей світ, щоб творити своє життя. Скільки дітей – стільки й здібностей. Завдання вихователів нашого закладу: в кожній дитині знайти ту краплинку обдарованості, що притаманна їй і розвинути її в море таланту.

Мета методичної роботи в закладі дошкільної освіти:

Вдосконалення освітнього процесу на основі розвитку самоосвітньої і творчої активності педагогів та вихованців.

Цільовий орієнтир методичної роботи в нашому закладі спирається на формуванні та розвитку творчої індивідуальності педагогів.

Завдання методичної служби закладу - це надання реальної, дієвої допомоги вихователям у процесі розвитку їхньої майстерності, як професійних знань, умінь і навичок.