Граємось та вчимося вдома

Складні часи в нашій країні наклали відбиток на процес організації нашого життя, особливо гостро на це реагують діти. Адже в них енергії через край, а вивільнити її в цих умовах доволі складно. Діти Холодногірського району разом зі своїми батьками граються і розвиваються вдома. Адже гра - це обов'язкова умова для успішного розвитку дитини. В процесі гри діти вчаться бути організованими, уважними, набувають нових вмінь та навичок, отримують нові знання та позитивні емоції. Гра - це провідна діяльність дитини, саме через гру вона пізнає навколишній світ та людську дійсність. Тож граємось вдома, розвиваємо наших дітлахів, адже вони наше життя, наше майбутнє.