Всесвітній день дитини

Щороку 20 листопада відзначають Всесвітній день дитини — свято, спрямоване на підтримку захисту прав дітей та розвиток дружнього до дітей середовища. Саме цього дня у 1959-му Генеральна Асамблея ООН ухвалила Декларацію прав дитини, а згодом — Конвенцію про права дитини. Долучилися до святкування і діти Холодногірського району, щоб ще раз нагадати всім дорослим людям, що захист прав дитини є нашим спільним завданням. Ми повинні розуміти, що діти - це не маленькі дорослі із маленькими правами, а що вони повноправні члени суспільства, які мають, окрім багатьох прав дорослих і свої особливі права - право на гру, на спілкування з однолітками, на сімейне виховання, на щасливе безтурботне дитинство. І нехай зараз в нашій країні нелегкі часи, ми повинні всіма силами зберегти дитинство кожної дитинки, зробити його щасливим, сповненим радісними моментами, цікавими забавами, любов'ю та турботою.