в закладі дошкільної освіти функціонують 2 групи інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами:

№ з/пвікова група режим роботи кількість вихованців
1.група молодшого дошкільного віку № 3 7.00-19.0025
2. група старшого дошкільного віку № 28.00-17.00 24
Інклюзивна освіта –перший крок до визнання значимості і поваги до особистості кожної дитини, прийняття її індивідуальності й неповторності, забезпечення її подальшого повноцінного та гідного життя в суспільстві.
Інклюзивна освіта – це система освітніх послуг, що базується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права навчатися за місцем проживання, що передбачає навчання в умовах загальноосвітнього закладу.
Інклюзивне навчання – гнучка, індивідуалізована система навчання дітей з особливостями психофізичного розвитку в умовах масових навчальних закладах за місцем проживання. Таким чином, ключовий компонент інклюзії – гнучкість, врахування особистісних характеристик, що визначають темп навчання кожної дитини.
Для зарахування дитини з особливими освітніми потребами в інклюзивну групу необхідно пройти обстеження в іклюзивно-ресурсному центрі.