Шановні батьки! Карантин – це не канікули!

З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 закликаємо свідомо відноситися до протиепідемічних заходів та утриматися від відвідування громадських місць та місць з великим скупченням людей, в тому числі дитячих та спортивних майданчиків! Не наражайте на небезпеку життя та здоров’я Вашої дитини!

На період карантину можна буде тримати аудіо та відеозв'язок з вихователями для дистанційного навчання вихованців в месенджерах Viber, Telegram, Whatsapp, ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ

ШАНОВНІ БАТЬКИ! ВСІ ПОСИЛАННЯ АКТИВНІ, ВАМ НЕОБХІДНО ЛИШЕ НАТИСНУТИ НА ПІДКРЕСЛЕННЯ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Ютуб канал "З любов'ю до дітей"

Ютуб канал "Цікава наука"

Музеї України просто неба

Національний музей природознавства

Художники – дітям

Ніно Чакветадзе

Катерини Дуднік

Наталія Дерев’янко

Вікторія Проців

Бурштинові барви Ramunas Naumavicius

Слухайте казки народів світу, озвучені відомими українцями

До кожної казки цього проєкту є ілюстрації, які зробили Женя Гайдамака і Маша Фоя. Ці картинки можна завантажити та розмалювати разом з дитиною.

Розвиваючі ігри з малюками

Сайт «Розвивайка» (для дітей 3-4 років)http://www.kidmade.com.ua/ukr/article/rozvivajuchi-igri-dlja-ditej-vid-3-do-4-rokiv.html