Малята і працівники закладу дошкільної освіти "ВЕДМЕДИК" щиро вітають Вашу сім’ю!

Ми раді знайомству з Вами!

/Files/images/1166423-960.jpg

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 255 комбінованого типу Харківської міської ради.

/Files/images/oformlenie/Гимн.jpg

Колектив ЗДО №255 «Ведмедик» з повагою ставиться до кожної дитини, її уподобань, адже у нашому садочку панує атмосфера тепла та довіри, постійного інтересу і щирої приязні.

Найголовніше наше кредо:

"Я - з тобою, я - за тебе"!

Садочок розрахований на 75 дітей – 4 вікові групи, але відвідують заклад 90 дітей. Із них 4 групи - загального розвитку. Групи комплектуються за віковими показниками.

/Files/images/CIMG3850.JPG

Наш заклад дошкільної освіти забезпечує умови для всебічного розвитку дитини, соціальну адаптацію та інтеграцію в оточуючому середовищі.

/Files/images/CIMG0974.JPG

Оточують дітлахів жваві, яскраві, хвилюючі стосунки, активні дії зі словом, музикою, художньою діяльністю, фізкультурними вправами, казкою, грою.
Тут ми всі разом:
• вчимося берегти своє здоров'я;
• жити в гармонії з собою та світом;
• вчимося позитивної самооцінки та відповідальності;
• формуємо почуття власної гідності;
• піклуємось про розвиток тіла і розуму, навчаємо дітей добра і краси.

/Files/images/CIMG2242.JPG

Наш заклад дошкільної освіти «ВЕДМЕДИК» це:

сучасність і комфорт

• доступна, якісна дошкільна освіта та виховання;
  • режим з 7.00 до 19.00;
  • розвивальне предметно-ігрове сере­довище;
  • увага кожній дитині;
  • повноцінне харчування;
  • медичне обслуговування;
  • підготовка до школи

якісні освітні послуги:

• щоденні заняття з дітьми відповідно до програми «Дитина» у групах раннього, молодшого, середнього віку та програми «Впевнений старт» у групі старшого віку;
  • щоденні заняття з фізкультури в групах та на свіжому повітрі;
  • музичні заняття

/Files/images/CIMG3817.JPG

У нас працюють досвідчені педагоги, практичний психолог, які в атмосфері доброзичливості, поваги до малят проводять з ними ігри-заняття з народознавства, ознайомлення з живописом, малювання, художньої літератури, музики і співів, навчаються танцям, вчаться лічити та читати, дають знання з валеології, екології, з протипожежної безпеки та правил дорожнього руху, правової освіти, вчать спілкуватися рідною мовою, налагоджувати стосунки з однолітками в колективі. Використовують в своїй роботі театралізовану діяльність, розвиваючі та творчі ігри, нові технології.

/Files/images/CIMG4570.JPG

/Files/images/CIMG4575.JPG

/Files/images/CIMG4584.JPG

Ми переконані, що…

* немає нездібних - є ті, хто опановує по-іншому!

* немає імпульсивних - є безпосередні !

* немає повільних - є розважливі!

* немає ледачих - є розслаблені!

* немає боязких - є обережні!

* немає незрілих - є ті, які розквітають пізно!

* немає дратівлих - є чутливі!

* немає впертих - є наполегливі

/Files/images/CIMG4624.JPG

/Files/images/CIMG4642.JPG

В дошкільному закладі створено затишну атмосферу та обладнано різноманітне предметно-ігрове середовище:

/Files/images/CIMG4425.JPG

/Files/images/CIMG4424.JPG

/Files/images/oformlenie/21.jpg

/Files/images/oformlenie/23.jpg

/Files/images/CIMG4407.JPG

/Files/images/CIMG4449.JPG

/Files/images/CIMG4387.JPG

Ми впевнені, що спільна взаємодія Вашої сім’ї і нашого закладу допоможе вихованню і розвитку у відповідності із духом часу, потребами майбутнього