ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ У ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

1. Подати заяву директору про прийняття дитини до закладу дошкільної освіти.
  2. Надати копію свідоцтва про народження дитини.
  3. З поліклініки за місцем проживання дитини надати необхідну медичну документацію, листок щеплення, довідку щодо можливості відвідування дитиною дошкільного закладу.
  4. З необхідними медичними документами батьки звертаються насамперед до старшої медичної сестри, яка перевіряє їх відповідальність нормативним вимогам.
  5. Малозабезпеченим, багатодітним сім’ям надати копію відповідних посвідчень, копії свідоцтв про народження всіх дітей у багатодітних родинах для нарахування пільги за харчування.
  6. Надати всі дані про особливості дитини та відомості про родину.
  7. Ознайомитися з пам’яткою для батьків.
  8. Познайомитися з майбутнім вихователем Вашої дитини та отримати консультацію про особливості адаптаційного періоду.
  9. Підготувати необхідний змінний одяг, взуття, гребінець.
  10. Згідно зі списком необхідних речей для кожної вікової групи, зібрати дитину до садочка.
  11. Набір дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється з 1 вересня та протягом навчального року (при наявності вільних місць). Остаточне формування груп за віковим складом відбувається у травні.

ПОРЯДОК ВІДВІДУВАННЯ ЗАКЛАДУ

• Режим роботи закладу з понеділка по п’ятницю з 7.00 до 19.00 год.
  • Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні.
  • Допуск дитини в заклад дошкільної освіти після її хвороби здійснюється при наданні довідки від лікаря.
  • Оздоровлення проходить з 01.06. по 31.08. В цей час дитина може не відвідувати дошкільний заклад за попередньо поданою батьками заявою.
  • За дитиною зберігається місце у закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, у літній період.
  • Відрахування дітей з закладу може здійснюватися за бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють, на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість перебування в закладі дошкільної освіти; у разі несплати без поважних причин батьками плати за харчування дитини протягом 2-х місяців.
/Files/images/діти.png